Zájmové kroužky

Nabídka zájmových kroužků organizovaných školou v 1. pololetí školního roku 2021/2022. Není-li uvedeno jinak, začínají kroužky v týdnu od 13. 9. 2021. Kroužky se otevřou při min. počtu 10 dětí. Kroužky jsou rozdělené do tří sekcí:

Žluté kroužky - ZŠ Bítovská
  • přihlášení probíhá přes on-line systém naší školy, který je na adrese www.krouzkyzsbitovska.cz
  • systém bude spuštěn 3. 9. 2021 v 8:00 hodin
  • veškeré informace ohledně přihlášení, včetně smluvních podmínek jsou uvedeny na výše uvedených stránkách
  • přihlašovací údaje do on-line systému jsou stejné jako přihlašovací údaje rodičů do Bakalářů (v případě, že své údaje neznáte, kontaktujte kancelář školy)
  • v případě, že nemáte počítač s přístupem k internetu, můžete využít počítač v kanceláři školy
  • kroužky jsou zajištěny pedagogickými pracovníky školy

Zelené kroužky - Externí kluby
  • informace a přihlášky na kroužky naleznete na níže uvedených adresách
  • kroužky jsou zajištěny externími lektory a probíhají v areálu školy
  • tyto kroužky pokračují dle informací na webových stránkách jednotlivých klubů
  • Šachový kroužek - www.sachovykrouzek.cz
  • Judo - www.judoprodeti.cz - přihlášení ZDE
  • Florbalová škola Bohemians - www.fbsbohemians.cz - přihlášení ZDE

Modré kroužky - Rezervované kroužky
  • na uvedené kroužky jsou žáci již přihlášeni

Seznam kroužků na školní rok 2021 / 2022 - 1. pololetí