Fotogalerie

Dentální hygiena
Vloženo dne: 16.1.2020
Počet fotek: 59
Některé třídy  1. a 2. stupně se zúčastnily programu o dentální hygieně. Žáci se naučili správný nácvik čištění zubů. Z prezentace se dozvěděli o složení zubů, zjistili, jak vzniká zubní kámen, a prohlédli si obrázky, jak vypadají zuby, když se správně nečistí. Dostali informace, jaké zubní kartáčky a dentální nástroje používat.
 
Nejmenší fotbalisté
Vloženo dne: 15.1.2020
Počet fotek: 4
15. 1. 2020 se naši nejmenší zúčastnili dětského fotbalového turnaje. V týmu bylo sedm žáků druhého ročníku a dva prvního. Celým turnajem jsme procházeli bez zaváhání a dokonce bez obdrženého gólu. Ve finále jsme se střetli se ZŠ Jeremenkova. Ve skupině jsme je dokázali porazit, ale ve finále nám to vrátili a na penalty vyhráli celý turnaj. My jsme tedy obsadili krásné druhé místo. Všem gratulujeme a těšíme se na další kolo, do kterého jsme postoupili. 
Florbalisté finále
Vloženo dne: 9.1.2020
Počet fotek: 0
9. 1. 2020 se naše družstvo chlapců zúčastnilo finále Prahy ve florbalu. Už jenom to, že jsme vyhráli Prahu 4 a mohli tak tuto část reprezentovat je velký úspěch. V turnaji jsme nepostoupili ze skupiny a celý turnaj nám ukázal, na čem musíme ještě zapracovat, ať příští rok uděláme ještě větší úspěch. Věřím, že se všichni z tohoto turnaje poučí.
Vánoce ve světě
Vloženo dne: 20.12.2019
Počet fotek: 29
Prvňáčci na výletě
Vloženo dne: 20.12.2019
Počet fotek: 3
Těsně před vánočními prázdninami se děti z 1. A  a  1. B vypravily na výlet do Čechovy stodoly. Zde si připomněly staré vánoční zvyky, prohlédly si pekelnou třídu s čerty a nebeskou bránu s anděly. V tvořivé dílně si vyrobily pěknou vánoční dekoraci  a v místním obchůdku nakoupily drobné dárky. Potom  už „ HURÁ DOMŮ„ -  na prázdniny.
Vánoční příběh 4. A
Vloženo dne: 19.12.2019
Počet fotek: 14
Celá třída 4. A si připravila vánoční příběh pro své mladší spolužáky. Bylo zde mnoho postav, které společně za zpěvu koled putovaly do Betléma, aby uvítaly Ježíška. Vystoupení se nám velmi povedlo a zakončili jsme ho společným zpěvem koled i s diváky. 
Hra na Hrad II. - 5. B
Vloženo dne: 18.12.2019
Počet fotek: 31
V druhé části programu Hra na Hrad žáci plnili další sérii úkolů, aby dosáhli mistrů malířů, vojáků, služebníků a řemeslníků. Dnes nechyběla prohlídka Katedrály sv. Víta i s odborným výkladem. Dohlížející paní učitelce moc děkujeme za krásné a poučné povídání.
Jak se slaví Vánoce ve světě
Vloženo dne: 17.12.2019
Počet fotek: 12
Ve školní jídelně proběhlo vánoční tvoření a divadelní představení školní družiny. Jaké jsou vánoční tradice a zvyky ve světě? Děkujeme všem rodičům, kteří přišli podpořit své děti, strávit společně čas, vyrobit si vánoční dekoraci. Velké díky patří dětem ze školní družiny a paní vychovatelce. Všem přejeme krásný a klidný Advent.
Zimní den
Vloženo dne: 17.12.2019
Počet fotek: 9
Den Zimy se povedl, úkolem žáků bylo přijít v zimním převleku a to se i stalo. Každá třída si zvolila svého zástupce, který přišel do jídelny, kde bylo hromadné hodnocení. Porota, která byla složena ze tří učitelů, kteří nejsou třídní. Porota vybrala  tři zástupce z prvního a druhého stupně. Den Zimy nebyl pouze pro žáky, ale také pro učitele. A to sklidilo velký úspěch. Paní zástupkyně přišla jako sněhulák, paní učitelka Jonášová byla převlečena za vločku. Ani paní učitelka Holanová nepřišla v civilním oblečení, která přišla nebo spíše přijela ze sjezdovky.
Z prvního stupně byl absolutní vítěz 2. B, v převleku sněhuláka, druhé místo obsadila 1. B, která měla v soutěži převlek vločky. A na krásném třetím místě byla 4. B, za kterou soutěžil stromeček.
Druhý stupeň ovládla 9. B, která měla převlek Marfuši, v těsném závěsu byla 6. A jako přeplácané dítě a na třetím místě skončila 6. B s převlekem přeplácaného vánočního stromku. Netradiční převlek zvolila 3. B, která přišla převlečená celá a to i s paní učitelkou, která šla za vánoční stromek, a děti byly dárky.
Mařenka Chocholatá za Školní parlament
Hra na Hrad I. 5. A
Vloženo dne: 17.12.2019
Počet fotek: 9
Také třída 5. A se zúčastnila úžasné exkurze na Pražský hrad. Hrou na řemesla (jako služebníci krále) ve 4 skupinkách získávaly děti informace ze života středověku, dále obešly chrámovou loď katedrály sv. Víta a prošly se Zlatou uličkou. Těšení na trdelník na Staroměstském náměstí bylo u mnohých tak silné, že se muzeem ve Zlaté uličce prošlo pouze 6 děvčat. Vycházka byla super, hlavně i díky účasti bývalého spolužáka Lukáše. Bohužel, nemohli jsme se tak zúčastnit celoškolní soutěže „v kostýmech zimy“, ale nevadí, třeba příště…
Den sídel - projektový den
Vloženo dne: 15.12.2019
Počet fotek: 12
Třídy 5. B a 4. A měly projektový den, kde se děti seznámily se základními informacemi o jednotlivých kontinentech a vyráběly obydlí pro ně typická.
Sběr papíru - prosinec
Vloženo dne: 15.12.2019
Počet fotek: 0
Sběru se zúčastnilo 142 žáků školy. Děkujeme.

jednotlivci:
1. místo 5. A - 380 kg
2. místo 6. A - 258 kg
3. místo 3. B  - 172 kg
4. místo 4. B  - 159 kg
5. místo 6. B - 130 kg
6. místo 5. A - 127 kg
7. místo 5. A - 126 kg
8. místo 4. A - 115 kg
9. místo 5. A - 110,5 kg
10. místo 2. A - 110,5 kg

třídy:
1. místo 5. A  -1448,5 kg
2. místo 3. B  -507 kg
3. místo 4. B - 449,5 kg
AJ divadlo
Vloženo dne: 12.12.2019
Počet fotek: 12
Ve čtvrtek 12. 12. a v pátek 13. 12. měli naši žáci možnost zhlédnout interaktivní, anglické představení Dr. Klutze. Menší děti, druháci a třeťáci navštívily představení „ The Cooking Show“. Starší děti, čtvrťáci a páťáci viděly představení“ The Mad Professor Show“ .Děti byly velmi rychle vtaženy do děje, krásně reagovaly a výborně se bavily. Užily si kouzelnické vystoupení Dr. Klutze, který si vzal na jeviště vždy nějaké dobrovolníky a společně s nimi kouzlil, nebo si z nich „utahoval“, což děti velmi bavilo. Představení jsme zařadili z důvodu setkání dětí s rodilým mluvčím a také proto, že se děti baví a přitom učí.
 
Skanzen v Přerově nad Labem - 2. třídy
Vloženo dne: 10.12.2019
Počet fotek: 21
Děti ze třídy 2.A, 2.B a 2.C navštívily SKANZEN nacházející se v Přerově nad Labem. Prohlížely staročeské chalupy, stodoly a kapličky. Ukazovaly si, jak lidé žili v minulosti a jaké byly předvánoční starobylé zvyky a obyčeje. Součástí vánoční výstavy byly také betlémy, návody na výrobu vánočních ozdob a drobných dárků. Dále paní průvodkyně seznámila děti se starou vesnickou školou a vyprávěla jim o pravidlech a různých zajímavostech v dobách našich předků. Na závěr si všichni vybarvili a ozdobili vánočního keramického kapříka.
Návštěva knihovny
Vloženo dne: 9.12.2019
Počet fotek: 1
Žáci 5. B navštívili Městskou knihovnu Vikova. Paní knihovnice je seznámila s výpůjčním a provozním řádem knihovny. Po té měli možnost prohlédnout si všechna oddělení knihovny a vybrané knihy si půjčit. Pro ty, co neměli průkazku, byly připraveny formuláře k její získání. Už se těšíme na příště, až si budeme moci knížky půjčit.
Házená
Vloženo dne: 9.12.2019
Počet fotek: 4
9.12.2019 jsme se zúčastnili turnaje 4. kategorie v házené. Na celé Praze 4 jsme se umístili na druhém místě!!! Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.  
ŠJ pečení
Vloženo dne: 6.12.2019
Počet fotek: 7
S dětmi jsme se vrhly na vánoční cukroví dle španělských receptů. Děti byly opět skvělé. Vše nachystaly. Udělaly těsta, vykrájely, upekly. Provoněli jsme kuchyňku a cukroví si děti nesly i domů. Těší se na další kuchařskou akci.
Mikulášská nadílka
Vloženo dne: 5.12.2019
Počet fotek: 39
Nastal čas, kdy k nám do školy zavítal Mikuláš, čerti a anděl. Prošli školou, navštívili celý první stupeň. V některých třídách se zdrželi déle, žáci slibovali, zpívali a recitovali. Všichni dostali malou medovou odměnu.
Děti dětem
Vloženo dne: 5.12.2019
Počet fotek: 1
Naše škola se zúčastnila sbírky Děti dětem, jejíž výtěžek bude věnován Dětskému centru při Thomayerově nemocnici v Praze. Nashromáždili jsme jednorázové plenky, mokré ubrousky, toaletní papíry, zubní kartáčky, čistící prostředky, kosmetiku a jiné drogistické zboží pro děti. Všem za podporu a pomoc moc děkujeme.
Florbal 1. stupeň
Vloženo dne: 5.12.2019
Počet fotek: 2
Dne 3.12.2019 jsme se zúčastnili turnaje ve florbale pro první stupeň základní školy. Tento turnaj hrálo deset týmů a nám se podařilo vybojovat 4. místo. Oproti loňskému roku (7. místo) jsme se hodně zlepšili a věřím, že příští rok už pohár přivezeme. Všem velké díky za reprezentaci školy.
Vánoční trhy
Vloženo dne: 3.12.2019
Počet fotek: 17
Dne 2. prosince proběhly tradiční vánoční trhy, letos již osmnácté. Na zahájení nám žáci školní družiny s klavírním doprovodem paní vychovatelky zazpívali pár vánočních koled. Děti se mohly zabavit výrobou přáníček, barvením sádrových odlitků a výrobou placek. Stoly plné vánočních výrobků přilákaly mnoho nakupujících. Každý si tak mohl odnést dekoraci na stromeček, stůl či do koupelny.
Vystoupení - Domov pro seniory Sue Ryder
Vloženo dne: 3.12.2019
Počet fotek: 2
Zpříjemnit předvánoční čas přišli naši žáci do domova pro seniory Sue Ryder, který sídlí v historickém areálu Michelského dvora - krátkým hudebním a dramatickým pásmem. Předvedli pověst o sv. Martinovi - písničkami a básničkami. S hudebním doprovodem paní vychovatelky zazpívali vánoční koledy. Měli veliký úspěch. Na konci představení všichni klienti obdrželi přání, které děti vyrobily. Těm, co nemohli představení navštívit, přišli zazpívat přímo na pokoje. Žákům i paní vychovatelce moc děkujeme.
Hra na Hrad
Vloženo dne: 3.12.2019
Počet fotek: 0
Doprovodný dětský program Hra na Hrad je komponován tak, že aktivně zapojí dětské návštěvníky do poznání historie Pražského hradu. Žáci jsou rozděleni do skupin. Každé skupince je přiřazena role – rádce, řemeslník, strážce, učenec, … a každá tato role řeší na Mistrovský glejt určitý problém. Děti se zároveň pohybují po výstavě, zhlédnou dané exponáty. Touto hrou  se ojedinělým a zábavným způsobem navrátíme do daleké minulosti, do doby Karla IV. Těšíme se na pokračování této hry a vřele doporučujeme. Třída 5. C
Ježíškova vnoučata
Vloženo dne: 2.12.2019
Počet fotek: 3
Ježíškova vnoučata jsou projekt Českého rozhlasu. Propojuje lidi v domovech a dalších státních i nestátních zařízeních pro seniory. Školní družina se letos podílela na výrobě přáníček, která budou využita na dobrou věc. Moc žákům a paní vychovatelkám děkujeme.
Prvňáčci zahájili ADVENT
Vloženo dne: 2.12.2019
Počet fotek: 2
V pátek 29.11. se sešli u vánočního stromečku v jídelně školy naši prvňáčci. Za doprovodu klavíru si zazpívali několik lidových koled. Potom předali paní zástupkyni Haně Holanové dárky  pro Dětské centrum při Thomayerově nemocnici, které přinesli v rámci sbírky „ Děti dětem“. Rozsvícení školního vánočního stromečku už jen dokreslilo  krásnou předvánoční atmosféru.
Vánoční jarmark - Abeceda peněz
Vloženo dne: 29.11.2019
Počet fotek: 9
Projekt Abeceda peněz České spořitelny je realizována již několikátým rokem. Při závěrečném hodnocení byli žáci 4.B vyhlášeni za nejúspěšnější třídu a ZŠ Bítovská jako nej škola. Trhli jsme rekord v prodeji výrobků! Děkujeme žákům za reprezentaci,  paní učitelce Jonášové za organizaci a České spořitelně za možnost se zúčastnit.
Exkurze - Valdštejnský palác
Vloženo dne: 29.11.2019
Počet fotek: 1
V pátek 29. 11. třída 7. A navštívila Valdštejnský palác, ve kterém sídlí senát České republiky. Měli jsme možnost nahlédnout do hlavního a jednacího sálu, kde zasedají naši senátoři, projít se po chodbách, kde se dříve procházel také slavný šlechtit a bojovník Albrecht z Valdštejna nebo obdivovat honosnou výzdobu stropů a chodeb po celém paláci. Součástí komentované prohlídky Valdštejnského paláce byla také výstava věnovaná 30 let svobodnému skautingu. Celý výlet jsme zakončili návštěvou vánočních trhů na Staroměstském náměstí a naladili se tak na blížící se Advent. 
Srdíčkové dny
Vloženo dne: 29.11.2019
Počet fotek: 1
I letos pomáháme vážně nemocným dětem nákupem reklamních předmětů,  jako jsou magnetky, silikonové náramky, propisovací tužky a magnetické kolíčky. Akci pořádá prospěšná společnost Život dětem, která pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Všem, kdo přispěli, moc děkujeme.
Schola Pragensis
Vloženo dne: 29.11.2019
Počet fotek: 5
Dne 29.11. se třídy 9.A a 9.B vydaly na Vyšehrad do Kongresového centra,kde se koná Schola Pragensis. Všichni se nadšeně vydali hledat svou budoucí střední školu.
Krampus show
Vloženo dne: 28.11.2019
Počet fotek: 7
Užili jsme si to a děkujeme SRPŠ Želva Melichar za organizaci.
Finále Prahy 4
Vloženo dne: 27.11.2019
Počet fotek: 7
Velký úspěch!!!
27.11. vyhráli naši chlapci finále Prahy 4 ve florbale kategorie 8. a 9. tříd a budou P4 reprezentovat na finále celé Prahy! Úspěch se nerodil lehce. Na předkole jsme prohráli ve skupině hned první zápas. Ukázalo se, že to byla jediná prohra na turnaji. Z předkola jsme postoupili z druhého místa. Ve finále už to byla jiná "show". Nastoupili jsme pokorně a bojovně, s taktikou nechat na hřišti všechno. Semifinále i finále už byla hra jednoho týmu, a suverénně jsme si došli pro pohár za první místo. Velké díky patří všem klukům + magnetické tabulce na taktiku :-) V lednu se jde na to a věříme, že kluci mají ještě na víc.
Vaření - španělština
Vloženo dne: 27.11.2019
Počet fotek: 9
Žáci připravili výborné mexické Quesadillas. Tortily, kuřecí maso, cibule, slanina, rajčata, domácí salsa - vše nakrájené. Upražili. Naplnili tortily a zapekli v troubě. Všichni si pochutnali a s plnými žaludky spokojeně odešli včas domů.
Návštěva divadla
Vloženo dne: 27.11.2019
Počet fotek: 1
Žáci 3. A a 3. B ve středu 27. 11. navštívili představení černého divadla, ve kterém si zopakovali, jak a proč má být vybavené jízdní kolo, proč mají nosit cyklistickou helmu a znát pravidla silničního provozu. Představení se dětem líbilo, bylo zábavné a srozumitelné.
Před samotným představením si ještě děti prohlédly výstavu z historie policie - uniformy, dokumenty a dokonce policejního psa. Velmi je zaujala místnost se speciálním světlem pro zjišťování pravosti dokumentů a bankovek.
Sportovní dopoledne
Vloženo dne: 24.11.2019
Počet fotek: 3
Ve čtvrtek 21. 11. měla třída 7. A sportovní dopoledne, které strávila v Jumpparku na Jarově. Žáci si mohli zaskákat na různých typech trampolín, naučit se nové cviky nebo si třeba zahrát trampolínovou vybíjenou. Všichni jsme si skákání moc užili a těšíme se, že se někdy zase do Jumpparku vrátíme. 
Hra na Hrad - část první
Vloženo dne: 19.11.2019
Počet fotek: 21
Během tří zážitkových prohlídek se žáci 5. B seznamují s historií Pražského hradu. Během první návštěvy zhlédli desetiminutový film, poté se vydali plnit úkoly, které byly zaměřeny na určitý okruh exponátů. Stali se z nich pomocníci krále - malíři, sloužící, písaři nebo vojáci. Úkoly plnili ve skupinkách. Výstupem byl výuční list. Všichni učením prošli a prohlídku si moc užili. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na prohlídku Zlaté uličky. Těšíme se na další setkání.
Projekt Edison - 5. den
Vloženo dne: 15.11.2019
Počet fotek: 7
Závěrečné rozloučení a workshop ve školní jídelně.
Transplantace plic - přednáška
Vloženo dne: 14.11.2019
Počet fotek: 2
Dne 7.11.2019 se pro všechny osmé třídy konala přednáška Transplantace plic. Přednášela nám zdravotní sestra, která přímo u transplantací asistuje. Tato operace se v České republice provádí v Motole v Praze a každým rokem prodlouží život několika desítkám lidí.
Basketbal
Vloženo dne: 14.11.2019
Počet fotek: 2
Dne 5.11. (chlapci) a 7.11. (dívky) jsme se zúčastnili turnajů v basketbale. I přes velkou snahu a bojovnost, se nám nepodařilo postoupit ze základních skupin. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci!   
Projekt Edison - 4. den
Vloženo dne: 14.11.2019
Počet fotek: 5
Prezentace studentů během vyučování.
Projekt Edison - 3. den
Vloženo dne: 13.11.2019
Počet fotek: 11
Součástí dnešního dne byla prezentace všech studentů ve školní jídelně.
Projekt Edison - 2. den
Vloženo dne: 12.11.2019
Počet fotek: 5
Výuka se zahraničními studenty.
Projekt Edison - 1. den
Vloženo dne: 11.11.2019
Počet fotek: 11
Přivítání zahraničních studentů ve školní jídelně.
Halloween
Vloženo dne: 6.11.2019
Počet fotek: 115
Dne 1. listopadu proběhla ve školní jídelně oblíbená slavnost anglického oddělení – Halloween. Oslavy se zúčastnily 1. - 4. třídy. Děti dorazily v nádherných kostýmech a během slavnosti tančily, zpívaly a soutěžily o nejstrašidelnější masku a nejlepšího tanečníka. Společně jsme uvařili dýňovou polévku pro smutnou čarodějnici a nakonec si všechny třídy vytvořily plakát se strašidelným hradem. Všichni jsme se krásně vyřádili a budeme se těšit zase za rok.
Sběr kaštanů
Vloženo dne: 6.11.2019
Počet fotek: 1
Na naší škole během měsíce října proběhl sběr kaštanů. Celkem jsem nasbírali 1 423,5 kg .
Umístění tříd:  1. místo  3.A - 221,2 kg
                          2. místo 5.B -  214,1 kg
                          3. místo  4.A -  198 kg
 
Projekt půda
Vloženo dne: 6.11.2019
Počet fotek: 15
Během projektu v hodinách přírodovědy se žáci 5. B dozvěděli mnoho informací o půdě. Učili se vyhledávat informace v knížkách, zjišťovali rozpustnost, pozorovali lupami složení různých druhů půd. Během projektu plnili rozliční úkoly, vymýšleli otázky a zajímavosti pro své spolužáky. Nechybělo zapojení mezipředmětových vztahů. Kreslili osově souměrná zvířata žijící v zemi, počítali jak dlouho je který druh známý. Seznamovali se s mapou České republiky, kde vyznačovali nejúrodnější oblasti a zaznamenávali typy půd. Kreslili průřez půdou a její části. Více do hloubky se zabývali zvířaty žijícími v zemi, zjišťovali zajímavé informace o nich. Výstupem projektu bylo nejen nabytí informací, ale také si vytvořili „knihu – sešit“, kam celý výzkum zaznamenávali. Během evaluace většina žáků potvrdila, že je takové učení baví a rádi by si ho zopakovali.
Planetárium
Vloženo dne: 4.11.2019
Počet fotek: 16
Žáci 5. B navštívili Planetárium Praha pořad „Kde začíná vesmír“. V úvodním slově se dozvěděli něco o podzimní noční obloze, Měsíci a souhvězdích, která je možná okem pozorovat. Seznámili se zábavnou formou se základními údaji o planetě Zemi, Měsícem, Sluncem a planetách sluneční soustavy. Dozvěděli se něco o vesmírných vzdálenostech. Nechyběla ani informace o zatmění Slunce. Při hledání hranic vesmíru proletěli hvězdami z naší Galaxie do vzdálených světů.
Stolní tenis 8. a 9. ročník
Vloženo dne: 3.11.2019
Počet fotek: 2
Dne 25.10.2019 jsme se zúčastnili turnaje ve stolním tenise pro 8. a 9. třídy. Turnaj se konal na ZŠ Na Líše. Zúčastnil se tým jak chlapců, tak dívek. Řídili jsem se heslem barona Pierre de Coubertina, „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.“ - výsledek tedy není důležitý, ceníme si hlavně bojovnosti, která nám nechyběla :--).
Výlet do Německa
Vloženo dne: 24.10.2019
Počet fotek: 14
Letošní podzim jsme si zpestřili návštěvou německého města Norimberk. Brzké ranní vstávání nám neubralo na náladě a těšili jsme se na krásný den. Po příjezdu do města jsme si prohlédli hrad, prošli centrum města a navštívili místní trhy. Následovala prohlídka zoologické zahrady, kde jsme viděli krásné představení cvičených delfínů, pozorovali jsme krmení kapustňáků, obdivovali jsme tygry, lvy, tučňáky a další krásná zvířata. Na závěr se děti vyřádily v dětském koutku na trampolínách a skluzavkách. Počasí nám přálo a odpoledne se na nás usmálo i sluníčko. Užili jsme si hezký výlet a těšíme se na další návštěvy zajímavých míst
Vaření španělských specialit
Vloženo dne: 24.10.2019
Počet fotek: 7
Děti z 8.BC ve čtvrtek  17.10. vařily ve školní kuchyňce další ze španělských specialit. Po Paelle, Madalenas a plněných pomerančích se opustily tentokrát do „Tortilla espaňola“ – španělské národní jídlo. Samy si obstaraly nákup surovin a mohly začít. Brambory a zeleninu si očistily,  rozmíchaly vejce a vše dochutily. Podařilo se jim vše uhlídat a nic nespálily. Po večeři uklidily prostor kuchyňky a šly jsme domů :-).
Soutěž Republika 2019
Vloženo dne: 24.10.2019
Počet fotek: 4
Dne 24. října se vybraní žáci devátých ročníku zúčastnili soutěže Republika 2019. Celý závod probíhal v duchu sokolských a legionářských zásad. Akce probíhala v areálu Vyšehradu zahaleného podzimní náladou, včetně mlhy. Děti soupeřily ve dvou družstvech a postupně prošly devět stanovišť, kde prověřily svou fyzickou zdatnost, odolnost a znalosti. Soutěže se účastnilo celkem 14 týmů. Náš tým "B" se umístil na krásném 11. místě. Tým "A" na skvělém 5 místě.
Stolní tenis
Vloženo dne: 23.10.2019
Počet fotek: 4
Ve středu 23. 10. 2019 naši žáci a žákyně úspěšně reprezentovali školu ve stolním tenise. Chlapci i přes nešťastný los a těžkou skupinu bojovali statečně a podali pěkný výkon.  Družstvo dívek ze 7. A nestačilo pouze na jedny soupeřky a z turnaje si dívky odvezly pohár za krásné 2. místo. 

 
Florbal 3. kategorie
Vloženo dne: 16.10.2019
Počet fotek: 1
Ve středu 16.10.2019 se chlapci 6. a 7. ročníků zúčastnili finálového turnaje ve florbale pro Prahu 4. Už postup do finále byl úspěch. Všichni chlapci podali odvážný výkon, což nás dostalo do bojů o medaile. Tam už bohužel došla síla, ale konečné 4. místo v celé Praze 4 je velký úspěch. Všem děkujeme a gratulujeme. 
Gallery of Steel Figures
Vloženo dne: 16.10.2019
Počet fotek: 3
Gallery of Steel Figures -  Galerie ocelových figurín (GSF )je prvním místem na světě, kde uvidíte zpracovaný kovový šrot, ze kterého jsou vytvořeny jedinečné a unikátní kousky. Exponáty jsou vytvářeny pomocí sváření. Tvůrci dané předměty zhotovují dle svých představ, můžete zde spatřit zvířata, luxusní auta, figuríny, nábytek, autoroboty. Jedná se výhradně o ruční práci. Tvůrcem tohoto originálního nápadu je Jose Mariusz Olejnik. Věříme, že návštěva galerie bezesporu nadchne naprosto každého - v každém věku. Doporučuje třída 5.C
Kopaná 4. kategorie
Vloženo dne: 4.10.2019
Počet fotek: 6
Ve čtvrtek 4.10.2019 se uskutečnil finálový turnaj ve fotbale pro Prahu 4 v areálu FC Tempo Praha. Chlapci 8. a 9. ročníku se do finále probojovali přes obvodní kolo. Na finálovém turnaji podali bojovný a týmový výkon. Obsadili skvělé druhé místo v celé Praze 4, což je skvělý úspěch a všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. 
Malá kopaná 6. - 7. třídy
Vloženo dne: 23.9.2019
Počet fotek: 1
Dnes jsme se zúčastnili obvodního kola v malé kopané 6. a 7. tříd. Turnaj se uskutečnil na ZŠ Plamínkové. Žáci naší školy předvedli bojovný výkon, ale na postup ze skupiny to nestačilo. Obsadili třetí místo a postupovaly pouze dvě školy. 
Dopravní hřiště
Vloženo dne: 22.9.2019
Počet fotek: 6
Natěšení páťáci vyrazili na dopravní hřiště, kde si užili krásné 2 hodiny s Městskou policií. Zopakovali si pravidla silničního provozu z pohledu cyklisty. Nejvíce nadšení způsobila jízda na kolech, kde si své znalosti ověřili.
Návštěva ČNB
Vloženo dne: 20.9.2019
Počet fotek: 3
Žáci čtvrtých ročníků navštívili prostory České národní banky, kde se mohli seznámit s vývojem bankovnictví v našich zemích.
Atletický čtyřboj
Vloženo dne: 17.9.2019
Počet fotek: 0
V úterý 17. 9. 2019 se žáci a žákyně 8. a 9. tříd ZŠ Bítovská zúčastnili atletického čtyřboje, který se konal na ZŠ Jitřní. Naši mladí nadějní atleti porovnávali své síly v základních atletických disciplínách (sprint 60 m, skok vysoký, skok do dálky, vrh koulí, hod míčkem, dlouhý běh na 800 m a 1000 m) a velmi dobře reprezentovali naši školu. Dívky se v celkovém hodnocení družstev umístily na krásném 4. místě a chlapci se radovali z pěkného 5. místa.
Sportovní den - Žluté lázně
Vloženo dne: 10.9.2019
Počet fotek: 6
Dne 9.9. se třída 7.B zúčastnila sportovního dne ve Žlutých lázních. Kvůli počasí jsme se slibovaných netradičních sportů nedočkali, vynahradil nám to ale turnaj v pingpongu, beachvolejbal a další aktivity, které si můžete prohlédnout v přiložených fotografiích. Zábavné dopoledne jsme si velmi užili a počasí nám v rámci možností nakonec také přálo.
Světluška
Vloženo dne: 9.9.2019
Počet fotek: 4
Zapojili jsme se do projektu Světluška.
Slavnostní přivítání prvňáčků
Vloženo dne: 8.9.2019
Počet fotek: 43
V pondělí 2.9. jsme ve školní jídelně přivítali naše nové prvňáčky.

Plán akcí

< <     01/2020     > >
PoÚtStČtSoNe
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31