Online výuka na 2. stupni

rozhodli jsme se z důvodů Vaší poptávky k Bakalářům rozšířit online výuku v Google Suite na celém druhém stupni.
V týdnu od 27. dubna byl zkouškový režim v šestých ročnících a od 4. května rozšiřujeme výuku v 7. až 9. ročnících. Hodiny budou sloužit k výkladu i ke konzultacím mezi žáky.
Ve čtvrtek 30. 4. všichni žáci 7. až 9. ročníků dostali od třídních učitelů přístupové údaje. Email slouží pouze jako přihlašovací údaj.
Rozvrhy online výuky dané třídy naleznete na webových stránkách v dokumentech - rozvrhy pro online výuku a v další záložce otázky a odpovědi jsou pro Vás připraveny návody, jak se přihlásit do Google, jak pracovat v Google Claasroom a Google Meet.