dovolte mi několik informací ke komunikaci školy s Vámi, s Vašimi dětmi a k aktuálnímu chodu školy.
Všichni učitelé pravidelně každý den budou vkládat téma hodiny, probíranou látku a domácí úkoly do systému Komens – uvidíte v záložce VÝUKA – Domácí úkoly nebo záložka VÝUKA – Rozvrhy (ten rozkliknete a ukáže se téma hodiny). V příloze máte podrobný návod, k používání systému domácích úkolů pro žáky a rodiče.
Situace je pochopitelně komplikovaná, ale snažíme se najít nejjednodušší systém pro komunikaci a zadávání práce.
Po domluvě na včerejší poradě budou učitelé vyžadovat plnění každodenních zadaných úkolů. Děti by toho potom měly hodně na dokončení.
Pokud někdo nebude zadanému úkolu rozumět, může kontaktovat učitele na školní e - mail a on mu látku rád ještě vysvětlí nebo navede, jak postupovat.
V příštím týdnu bych Vám poslala odkazy online učebnic, které uvolnila některá nakladatelství.
Pracujeme i na dalších metodách výuky.
Všechny akce v době zavření škol jsou zrušené nebo pozastavené.
Pokud budete potřebovat kontaktovat školu a zeptat se na informace, neváhejte zavolat nebo napsat. Jsme Vám k dispozici.