Důležité informace

s platností od středy 11. 3. 2020, dle nařízení vlády je až do odvolání škola uzavřena. V provozu není ani školní družina a školní jídelna. Žáci mají obědy automaticky odhlášeny. Žáci budou dostávat informace od vyučujících prostřednictvím systému Komens, popřípadě individuální konzultací s příslušnými učiteli přes jejich školní e-mail. /kontakty na webu školy/

Od středy rušíme i veškeré odpolední kroužky a sportovní akce.

Pokud jste ztratili přístupové údaje do systému Bakalář – Komens, kontaktujte kancelář školy. V případě, že nemáte přístup na internet, v kanceláři školy Vám sdělíme učivo pro Vaše děti.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) - stránky MPSV -  si můžete vyzvednout v kanceláři školy denně 7,30 – 15,30 hod.

Aktuální informace, prosím, sledujte na webu školy a v systému Komens.